Poznaj dentalcraft

Dentalcraft Stomatologia to bezpieczeństwo, precyzja oraz trwałość leczenia

lek. dent. Milena Świątek-Pol

ZAŁOŻYCIELKA DENTALCRAFT STOMATOLOGIA

Dentalcraft Stomatologia tworzy wykształcony i profesjonalny zespół specjalistów. Nasi lekarze stale podwyższają swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, wszystko po to, aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę stomatologiczną.

Założycielką Dentalcraft Stomatologia jest lek. dent. Milena Świątek-Pol. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE). Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki oraz stomatologii cyfrowej.
Ukończyła prestiżowe szkolenia zakończone zdanym egzaminem z zakresu protetyki:

Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnej stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce, stomatologii estetycznej i odtwórczej. Zajmuje się leczeniem interdyscyplinarnym z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

Nasz zespół

lek. dent. Katarzyna Górecka-Mazur

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalista chirurgii stomatologicznej. W latach 2014-2020 związana z Kliniką Otolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej.

W Dentalcraft Stomatologia wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się usuwaniem zębów mądrości (ósemek), usuwaniem zębów zatrzymanych, chirurgicznym usuwaniem zębów, zamknięciem połączenia ustno-zatokowego, frenotomii i wielu innych.

Zadbaj o zdrowie swoich zębów, miej piękny uśmiech